Čo sa chystá na Apple TV+?

Čo sa chystá na Apple TV+?

Apple TV+ pokračuje v pridávaní nového obsahu do svojej rastúcej zoznamu dostupných titulov. Medzi najnovšie prírastky patrí filmy, limitované seriály, špeciálne epizódy a viacsezónové seriály. Niektoré z týchto projektov už Apple oficiálne oznámil, zatiaľ čo o iných informovala hollywoodska tlač, ktorá je vždy v obraze o tom, na akých projektoch sa podieľajú herci, režiséri a producenti2.

Čoskoro na Apple TV+

Nasledujúce seriály a filmy boli oficiálne oznámené spoločnosťou Apple a v najbližších týždňoch alebo mesiacoch sa začnú streamovať2:

  • The Super Models: Štvordielna dokumentárna séria, ktorá zdôrazňuje kariéry Naomi Campbell, Cindy Crawford, Lindy Evangelista a Christy Turlington2.
  • Argylle: Príbeh sleduje dobrodružstvá superšpióna menom Argylle po celých Spojených štátoch, Londýne a ďalších exotických lokalitách. Hlavné mená: Henry Cavill, Bryce Dallas Howard, Sam Rockwell, Bryan Cranston, Catherine O’Hara, Dua Lipa a Ariana DeBose s Johnom Cenom a Samuelom L. Jacksonom. Argylle bude mať premiéru v kinách 2. februára 2024 a neskôr sa začne streamovať na Apple TV+2.
  • The Search for WondLa: Založené na detskej knihe Tonyho DiTerlizziho, ktorá sleduje príbeh Evy Nine, dievčaťa, ktoré väčšinu svojho života žilo pod zemou, kým nebolo nútené utiecť von a prežiť s robotom menom Muthr, mimozemšťanom menom Rovander Kitt a medveďom menom Otto. Apple plánuje odvysielať aspoň dve sezóny tohto seriálu2.

Ďalej v produkcii

Niektoré projekty sú stále vo výrobe alebo sa ešte ani nezačali2:

  • Masters of the Air: Limitovaná séria o bombardéroch z druhej svetovej vojny. Je to akýsi následok úspešnej série HBO Band of Brothers2.
  • My Glory Was I Had Such Friends: Podľa Variety, Apple urobil priamy objednávkový príkaz pre novú drámu založenú na skutočných životných skúsenostiach CIA podplukovníka Amaryllis Fox. Fox má horúci román s názvom Life Undercover: Coming of Age in the CIA, ktorý vyšiel v októbri 2019. Hlavné mená: Brie Larson bude hviezdou a výkonnou producentkou seriálu2.

Apple TV+ ponúka prémiové, pútavé drámy a komédie, celovečerné filmy, prelomové dokumenty a zábavu pre deti a rodiny, a je dostupný na sledovanie na všetkých vašich obľúbených obrazovkách3.

Miroslava Petrovičová