Je Suicide Squad: Kill the Justice League pripravený na predbežnú objednávku?

Je Suicide Squad: Kill the Justice League pripravený na predbežnú objednávku?

Hra Suicide Squad: Kill the Justice League, ktorá je vytvorená štúdiom Rocksteady Studios a distribuovaná spoločnosťou Warner Games Inc., je už dostupná na predobjednávku. Táto hra je dostupná vo fyzickej aj digitálnej forme pre konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Na PC (Steam a Epic Games Store) je možné hru predobjednať iba v digitálnej forme1.

Hra Suicide Squad: Kill the Justice League ponúka originálny príbeh, kde sa hráči môžu stretnúť s postavami ako Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang a King Shark. Tieto postavy sú dabované hercami ako Tara Strong, Bumper Robinson, Daniel Lapaine a Nuufolau Joel Seanoa, ktorý je lepšie známy pod svojím menom v All Elite Wrestling (AEW), Samoa Joe1.

Hra tiež ponúka bonusy pre tých, ktorí si ju predobjednajú. Medzi tieto bonusy patrí 72-hodinový predčasný prístup k hre, klasické oblečenie pre postavy a špeciálne oblečenie Rogue (len pre digitálnu verziu na PS5)2.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Čo je predobjednávka?
Predobjednávka je proces, kedy si zákazník objedná produkt pred jeho oficiálnym dátumom vydania. Týmto spôsobom si zákazník zabezpečí, že dostane produkt hneď po jeho vydání.

2. Kto sú postavy v hre Suicide Squad: Kill the Justice League?
Hra obsahuje postavy ako Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang a King Shark. Tieto postavy sú členmi nechvalne známeho Task Force X, ktorý je tiež známy ako Suicide Squad3.

3. Aké sú bonusy pre predobjednávku hry Suicide Squad: Kill the Justice League?
Bonusy pre predobjednávku zahŕňajú 72-hodinový predčasný prístup k hre, klasické oblečenie pre postavy a špeciálne oblečenie Rogue (len pre digitálnu verziu na PS5)2.

Vysvetlenie použitých termínov

Predobjednávka: Proces, kedy si zákazník objedná produkt pred jeho oficiálnym dátumom vydania.

Task Force X: Toto je oficiálny názov skupiny známej ako Suicide Squad. Je to tajná vládna organizácia, ktorá využíva uväznených superzločincov na vykonávanie nebezpečných misií výmenou za zníženie ich trestov3.

Rogue oblečenie: Špeciálne oblečenie pre postavy v hre, ktoré je dostupné ako bonus pre predobjednávku digitálnej verzie hry na PS52.

Daniel Sedlák