Bude Fallout 5?

Bude Fallout 5?

Fallout 4 bol úspechom a hráči sa spolu s developerom Bethesda Game Studios túžia po nových príbehov v postapokalyptickom svete. Ale budúcno franšízy zatiaľ nebolo oficiálne potvrdené.

Ak sa Fallout 5 stane realitou, existuje niekoľko možností, kde by hra mohla mať miesto. Jednou z nich je návrat do Kalifornie, kde sa nachádzal pôvodný Fallout a Fallout 2, ale tentoraz z pohľadu iného frakčného systému. Druhá možnosť je vývoj nových príbehov v nezmapovaných oblastiach Spojených štátov, kde by sa hráči mohli stretnuť s novými hrozbami a prekvapeniami.

„Fallout 5 by mohol byť príležitosťou pre Bethesdu prejaviť svoju schopnosť vytvárať unikátne a zaujímavé svety s komplexnými príbehmi,“ povedal niektorý odborník.

Pretože Fallout 4 bol výrazne úspešný, Bethesda by mohla zvážiť rozšírenie multiplayerovej zložky v Fallout 5. Tento krok by mohol zdieľať zaujímavé príbehy s priateľmi a umožniť hráčom spolupracovať na zničení nových hrozb v postapokalyptickom svete.

V prípade, že Fallout 5 nebude vydaný, Bethesda má možnosť pokračovať v rozvoji iných franšíz, ako napríklad The Elder Scrolls, ale fanúšikovia by si stále žali zrušenie plánovania Fallout 5.

V kontexte zvyšujúcej sa popularity postapokalyptických her je pravdepodobné, že Fallout 5 bude vydaný v budúcnosti. Bethesda Game Studios má potenciál vytvoriť unikátny a zaujímavý svet s komplexnými príbehmi, ktorý by zaujal hráčov a zostal v ich pamäti.

Daniel Sedlák