Žiaľ, niektorí ľudia na Slovensku sa asi nikdy nebudú správať dôstojne. Po novom sa o tom presvedčil aj známy slovenský youtuber PPPeter, ktorému z auta ukradli techniku na natáčanie za viac ako 3000 eur. To však nie je to najhoršie…

Incident sa stal včera večer v centre Bratislavy, keď PPPeter s kamarátom Bačom dokončovali natáčanie v uliciach Bratislavy. Podľa jeho slov si techniku nechali v zamknutom aute na Obchodnej ulici, avšak keď sa vrátili, našli už len rozbité okno a chýbajúcu tašku s technikou. O to viac ich zamrzelo, keď zistili, že v taške sa nachádzali aj pamäťové karty s materiálom, ktorý celý deň v centre Bratislave natáčali.

UKRADLI MI VŠETKU TECHNIKU

Dámy a páni, včera sme od rána s kolegom Bačom natáčali videá po Bratislave, všetko šlo ako…

Posted by PPPeter on 9. apríl 2018

 

PPPeter sa stal známym hlavne vďaka dabovaniu známeho youtube seriálu Dano Drevo. Na youtube sa snaží preraziť primárne za hranicami Slovneska, keďže svoje videá vydáva v Angličtine. A darí sa mu to. Avšak aj takéto nešťastné situácie mu vedia spôsobiť nemalé problémy, pri ktorých nebude trpieť len on, ale aj jeho fanúšikovia, keďže vďaka takýmto situáciám nemôže vydávať svoju tvorbu na populárnej sieti. Ak ste tak náhodou niečo zbadali na sociálnych sieťach alebo internetových bazároch, neváhajte ho kontaktovať.

(Visited 368 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *