Ak snívate o živote v exkluzívnom Miami, možno vás zaujme nový luxusný počin značky Aston Martin. Na brehu rieky Miami totiž vyrastie nový super-luxusný mrakodrap. Dokončený by mal byť už v roku 2021. 

Impozantná budova sa bude nachádzať na brehu rieky Miami. Bude to prvá budova na svete, ktorá ponesie názov luxusnej automobilky. Nájsť by ste tu mali 390 super luxusných apartmánov, ktoré sa budú vyznačovať estetikou a materiálmi charakteristickými pre britskú značku. Vďaka týmto typom budov majú nadnárodné značky, ako Armani, Porsche a v tomto prípade Aston Martin, možnosť posilniť svoj brand a priblížiť sa bližšie k zákazníkom.

Aston Martin nie je auto. Je to životný štýl

Životný štýl, ktorý tieto značky predstavujú, prevyšuje ich produkty a služby. Nákup Aston Martinu nie je len o kúpe vozidla s technologickým pokrokom vyrobeným z najkvalitnejších materiálov. Ide hlavne o životný štýl, ktorý oddeľuje a rozlišuje jeho majiteľov.

Práve preto plánuje argentínska spoločnosť G & G Developments s výstavbou tejto impozantnej budovy na južnej Floride otvoriť možnosť ľuďom, aby boli s automobilkou spätí ešte viac.

zdroj: G & G Developments

Luxus, luxus a ešte raz… luxus

Apartmány budú zhotovené pomocou ušľachtilých materiálov, ako vzácne drevo, ručne šité kožené veci, zliatinové kusy a mramor. O architektúru a dizajn sa postarajú ocenené architektonické štúdiá Revuelta Architecture International (Miami, Florida) a Bodas-Miani-Anger (Argentína).

Vonkajšie línie tejto 66-poschodovej mega-veže, ktorá ponesie tvar plachetnice, sú tiež spojené s návrhmi najnovších modelov Aston Martin a po dokončení sa tento monument nepochybne stane novým orientačným bodom na nábreží mesta.

Pozemok, na ktorom stojí veža, získala rodina Coto. Tá je majiteľom developerskej spoločnosti zodpovednej za projekt. Spolu so skupinou investorov zaplatili za pozemky, ktoré tvoria iba 1,25 hektára, hotovosť vo výške 125 miliónov dolárov.

zdroj: G & G Developments

Luxusné apartmány, bazény či heliport

Medzi hlavné charakteristiky rezidenčného projektu, ktoré stojí za zmienku, patria najmä vysoké stropy, takzvaný nekonečný bazén, ktorý nájde svoje miesto na 55. poschodí, heliport, panoramatické výhľady na oceán a mesto, a samozrejme luxusné a veľkolepé apartmány, ktoré budú mať od 65 do 1765 metrov štvorcových.

Stavba sa začala v polovici roku 2017 a mala by byť dokončená do roku 2021 s prísľubom, že nebudú žiadne oneskorenia, pretože developeri budú využívať svoje vlastné zdroje na to, aby zabezpečili dokončenie projektu včas.

Vďaka tejto budove bude môcť spoločnosť Aston Martin a G & G Developments ponúkať ďalšie fascinujúce možnosti pre svojich celosvetových zákazníkov, ktorí hľadajú luxus, štýl a špičkový dizajn v prosperujúcom a slnečnom meste Miami.

(Visited 77 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *