Samsung Galaxy Watch 6: Vývoj, nie revolúcia

Samsung Galaxy Watch 6: Vývoj, nie revolúcia

Samsung Galaxy Watch 6 predstavuje skôr evolúciu než revolúciu oproti svojmu predchodcovi, Galaxy Watch 51. Áno, Samsung sa snažil vylepšiť niektoré funkcie sledovania zdravia a dokonca aj zariadenie obohatil o elegantnejší dizajn a predĺžil životnosť batérie. Avšak, je zrejmé, že Samsung sa nesnažil vynájsť koleso nanovo (a zvyčajne to ani nerobí).

Dizajn a displej

Galaxy Watch 6 sa môže pochváliť grafitovým športovým remienkom a plochým kruhovým ciferníkom, ktorý hodinkám dodáva elegantnejší vzhľad1. Displej je živšie a má vyššie rozlíšenie, pričom maximálny jas dosahuje 2 000 nitov, čo je oproti predchádzajúcemu modelu s maximálnym jasom 1 000 nitov značné zlepšenie1. Displej je tiež o 20 percent väčší, čo uľahčuje čítanie textu1.

Sledovanie spánku

Jednou z funkcií, ktorá bola vylepšená, je analýza spánku1. Po každej noci spánku s nosením hodiniek získate pomerne podrobný prehľad o tom, ako ste spali, vrátane REM fázy1. Táto funkcia poskytuje užívateľom hlbší a detailnejší pohľad na ich spánkové vzory6.

Zhrnutie

Samsung Galaxy Watch 6 ponúka širokú škálu funkcií sledovania zdravia a kondície za primeranú cenu2. Hoci nie je revolučný, prináša niekoľko vylepšení oproti svojmu predchodcovi, ako sú lepší dizajn, väčší a jasnejší displej a vylepšené sledovanie spánku. Tento model je vhodný pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a elegantné inteligentné hodinky s dôrazom na sledovanie zdravia a kondície.

Samuel Takáč