Nové informácie o Grand Theft Auto 6: Úniky z nečakaného zdroja?

Nové informácie o Grand Theft Auto 6: Úniky z nečakaného zdroja?

Len pár dní pred očakávaným príchodom prvého traileru pre Grand Theft Auto 6 sa objavili nepotvrdené správy o nových únikoch hry, ktoré možno pochádzajú od syna zamestnanca spoločnosti Rockstar. Ako informoval Eurogamer, úniky sa zdajú pochádzať z TikToku a tvrdia, že ukazujú niekoľko sekúnd z GTA 6.

GTABase.com, jedno z dôveryhodnejších účtov pokrývajúcich hry Rockstar, zdieľalo, že „v úplne neočakávanom obrate udalostí sa zdá, že ‚uniknuté‘ zábery pochádzajú od syna zamestnanca Rockstar Games“. Účet pokračoval v tom, že nevidel žiadne dôkazy o tom, že by Rockstar stiahol video, ale „dôkazy naznačujúce, že video pochádza od niekoho súvisiaceho so spomínaným zamestnancom, sú pomerne presvedčivé.“

GTABase.com tiež poznamenáva, že je „možné, že fotografia použitá ako dôkaz nie je synom zamestnanca, alebo že zdrojom tohto úniku je tretia strana, ktorá sa pokúša takto vystupovať.“ Každopádne, … teraz by mohol byť dobrý čas na vypnutie kľúčových slov ako Grand Theft Auto 6 a GTA 6 na sociálnych médiách a byť opatrný online, pretože je teraz väčšia šanca, že budete narazovať na potenciálne spoilery.

Oficiálne odhalenie traileru Grand Theft Auto 6 sa uskutoční v utorok 5. decembra o 6:00 PT / 9:00 ET.

FAQ

Čo je Grand Theft Auto 6?
Grand Theft Auto 6 je očakávaná hra od spoločnosti Rockstar Games. Je to najnovší prírastok do populárnej série akčných hier Grand Theft Auto.

Čo je únik informácií?
Únik informácií je neautorizované zverejnenie dôvernej alebo nezverejnenej informácie. V kontexte videohier môže ísť o úniky o hrateľnosti, príbehu, postavách alebo iných aspektoch hry.

Čo je TikTok?
TikTok je sociálna sieť, ktorá umožňuje užívateľom vytvárať a zdieľať krátke videá. Je obľúbená hlavne medzi mladými ľuďmi a je známa svojou kreativitou a virálnym obsahom.

Vysvetlenie použitých termínov

Rockstar Games: Rockstar Games je americký vývojár a vydavateľ videohier známy sériami ako Grand Theft Auto, Red Dead Redemption a Max Payne.

Trailer: Trailer je krátke video, ktoré je vytvorené na propagáciu produktu, v tomto prípade videohry. Trailer obvykle ukazuje hrateľnosť, príbeh alebo iné aspekty hry, aby vzbudil záujem potenciálnych hráčov.

Spoilers: Spoilers sú informácie, ktoré odhaľujú dôležité detaily alebo zvraty v príbehu, často predtým, ako si ich ľudia môžu vychutnať sami. V kontexte videohier môže ísť o detaily o príbehu, postavách, hrateľnosti alebo iných aspektoch hry.

Samuel Valach