Dom sa nachádza v britskom Devone a je dokonca považovaný za najväčší dom na strome vo Veľkej Británií. Kompletne zariadený domček má dve poschodia a prenajať sa dá už od 270 libier na noc. Návštevníkov tak čaká nie len útulné prostredie, ale aj dych vyrážajúci výhľad či kúpeľ v luxusnej vani.

Táto senzačná nehnuteľnosť je navrhnutá a postavená na 250 rokov starom dube, v okolí Eggesfordu, v Devone. Už fotografie naznačujú, že nejde len o hocijaký dom na strome, ktorý by ste mohli mať v záhrade. So svojimi dvoma poschodiami a útulným zariadením vie bezmála pohodlne ubytovať 4 člennú rodinku. A to všetko v krásnom prostredí a v niekoľko-metrovej výške.

Na prvom poschodí môžete nájsť menšiu obývaciu miestnosť s krbom a sklenenými dverami, ktoré otvárajú prístup na terasu s výhľadom na jazero a Heywoodsky les. Na prvom pochodí sa nachádza aj menšia jedáleň s kuchynkou, v ktorej sa nájdete všetko potrebné kuchynské vybavenie, ako aj jedálenský stôl.

Na druhom poschodí sa nachádza priestranná kúpeľňa s luxusnou vaňou a nechýbajú tu ani útulné miesta pre spánok. K posteliam sa dostanete vďaka výklenkom a rebríku, ktoré tvoria priamo konáre stromu, čo dotvára dokonalú spojitosť domčeku a stromu. Niektoré postele sú v nich dokonca akoby vložené.

V blízkosti domčeku sa nachádza spomínané jazero, v ktoré priláka nejedného rybára. Pre tých skúsenejších rybárov je tu aj možnosť ísť k rieke Taw, ktorá tečie necelých 100 metrov od domčeku. Tá sa pýši čistou vodou, v ktorej sa dá chytiť aj taký morský pstruh či dokonca losos.

Celá nehnuteľnosť je na prenájom a po celý rok láka na dovolenku hlavne rodiny s deťmi. Za cenu okolo 270 libier na noc si tak môžete svoje dobrodružstvo v prírode, v útulnom domku na strome, užiť aj vy.

zdroj: dailymail.co.uk

(Visited 159 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *