Odkiaľ má ten herec toľko peňazí? Ako to, že si kúpila takú drahú kabelku? To ako je oblečená? … a tak ďalej. Otázky, ktoré niekoho nenechajú spávať. O životy druhých ľudí sa zaujímame až priveľmi. Vidíme na nich chyby, nedostatky a často im závidíme. Práve na tento problém upozorňuje aj nová pieseň s názvom „No a čo“, ktorú naspievala známa skupina S hudbou vesmírnou.

Hravá melódia a zmyselný text. Charakteristika, ktorá vystihuje azda každú pieseň tejto hudobnej skupiny. A práve text je to, na čo by sme sa mali zamerať. Tentokrát ním poukazujú na to, ako sa niektorí ľudia až príliš starajú o druhých. Týka sa to hlavne celebrít a známejších ľudí. Tí sú totiž kvôli popularite neustále pod drobnohľadom. X ľudí sa tak o ich život zaujíma viac, ako o ten svoj. Čo v piesni opísali veršom:

„Takéto veci mnohým nedajú spať,
bez mobilu ani nevedia vstať
každý vie o každom čo kedy jak
no popri tom všetkom im uteká vlak“

Doba plná „hejtu“

V hudobnom klipe si zahral aj známy youtuber a moderátor, Sajfa. Tomu sa taktiež ušiel jeden verš. Sajfa je známy youtuber a tak sa ani on určite nevyhne bulváru či kritike neprajníkov.

„vraj si kúpil nové auto! čooo???
zaujímalo by ma odkiaľ má na to?!
Bohvie, čo robí? Predáva drogy!
Ja ho poznám – točí si vlogy.“

Je dôležité nesúdiť. Každý má právo na slobodu. Tú však v dnešnej dobe vo veľkej miere obmedzuje bulvár, gossipy a reči. Hlavne ak je človek úspešnejší a začne takpovediac „vyčnievať z davu“. V takej chvíli sa na neho upriami pozornosť ľudí, ktorí si už nejakú tu chybičku na poriadny „hejt“ radi nájdu. Netreba však veriť všetkému a všetkým. Bulvár je rozšírený, pretože je po ňom dopyt. Je však na vás, čo budete čítať a o čo sa budete zaujímať. Či budete žiť svoj život naplno, alebo sa neustále zaujímať o niekoho iného. Každý máme na výber.

(Visited 117 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *