Ronaldo a Messi. Dve veľké osobnosti svetového futbalu. Tak, ako sa líšia herným štýlom na ihrisku, tak sa líšia aj v osobnom živote. A to odzrkadľuje aj ich zbierka áut. Aké autá by ste tak našli v garáži týchto hviezd?

Obaja sú niečím výnimočný a odlišný. Fanúšikovia ich neustále porovnávajú, či už je to na trávniku alebo v normálnom živote. Každý má však svoj štýl a jednotne určiť kto z nich je lepší je proste nemožné. Svoj štýl tak neukazujú len na ihrisku ale aj tým ako sa obliekajú, správajú a v neposlednom rade aj tým, aké autá majú vo svojej garáži.

Christiano Ronaldo

Ronaldo má vo svojej súkromnej garáži viac ako 22 luxusných áut. A toto sú niektoré z nich:

Bugatti Chiron. S motorom W16, 8L a výkonom 1 500 koní je Chiron jedným z najvýkonnejších automobilov na svete. Dosahuje maximálnu rýchlosť až 420 km/h. V obmedzenom vydaní len 500 kusov je toto exkluzívne športové auto cenené na 2,5 milióna dolárov. Hviezda portugalského futbalového družstva už jedno má.

zdroj: instagram.com

Ferrari La Ferrari. Jedná sa o jeden z najexkluzívnejších modelov, ktoré vôbec tento taliansky výrobca automobilov vytvoril. V hodnote viac ako 1,5 milióna dolárov má La Ferrari motor V12 s objemom  6,26 litra a výkonom krásnych 800 koní. Okrem toho je kombinovaný s elektromotorom s výkonom 163 koní. Výsledok? Akcelerácia na 100 km/h za 3 sekundy a maximálna rýchlosť 350 km/h.

zdroj: instagram.com

Lamborghini Aventador. Ronaldo si toto auto zamiloval natoľko, že vlastní rovno dva Aventadory. Jeden v matnej čiernej farbe a druhý v bielej. S výkonným motorom V12, 6,5 litrami a 700 koní, Aventador zrýchli na 100vku za 2,9 sekundy a dosahuje maximálnu rýchlosť 350 km/h.

zdroj: instagram.com

Kolekcia luxusných vozidiel slávnej CR7 zahŕňa ešte modely ako Ferrari 599 GTO, Ferrari 812 Superfast, Rolls Royce Phantom, McLaren MP4 12C, Porche 911 Turbo S, Maserati Grand Cabrio, Audi RS6 a Range Rover RSV. Nie je tak pochýb o tom, že Ronaldovi sa drahé a športové autá páčia.

Lionel Messi

Na rozdiel od športového vkusu Ronalda, Lionel Messi vlastní hlavne luxusné rodinné automobily. Zväčša ide o rozmerné SUV s vysokým výkonom.

Audi SQ7. Každý rok, tento nemecký výrobca automobilov, sponzor FC Barcelona, ponúka každému hráčovi v profesionálnom tíme Barci auto. Vďaka motoru V12 s objemom 6 litrov a výkonom až 500 koní ponúka toto elegantné rodinné auto bezpečnosť, rýchlosť a všestrannosť aj v menej prístupných terénoch.

Range Rover. Jedna z najobľúbenejších značiek Messiho. Vlastní viacero modelov ako Evoque či RSV. RSV je jedným z najrýchlejších a najsilnejších off-roaderov na svete. Dodáva sa so silným 5 litrovým benzínovým motorom V8, ktorý autu dodáva výkon 575 koní, vďaka čomu dokáže aj takto ťažké auto zrýchliť na 100vku za 4,5 sekundy

zdroj: azureazure.com

Dodge Charger SRT8. V Leovej garáži nenájdete len SUV. Dôkazom je aj tento klasický americký „muscle car“. Aj keď ide o športovejšie auto, stále dokáže poskytnúť dostatočné pohodlie pre 5 osôb. A samozrejme, pôsobivý je aj jeho motor: 6.2 liter, V8 HEMI Hellcat a výkon 707 konských síl.

zdroj: azureazure.com

Leo vlastní okrem týchto áut aj modely ako Cadillac Escalade, Lexus LX570, Audi A7, Audi R8, Maserati Gran Turismo, Porsche Panamera a Ferrari F430 Spider.

zdroj: azureazure.com

Na rozdiel od CR7 sa teda Messi viac orientuje na výkonné SUV autá. Či už je to kvôli pohodliu alebo rodine. Nezanevrel však ani na superšporty. Aj keď v tomto ho Ronaldo asi o trošku predčil.

(Visited 504 times, 2 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *