Redaktor

Zopár slov o nás…

Sme Be3, inovatívny portál pre mladých. Snažíme sa ľuďom poskytnúť, čo najkvalitnejší obsah a to (takmer) v každej oblasti. Neustále inovujeme a veríme, že dokážeme pozitívne ovplyvniť veľké množstvo ľudí. Každým dňom sa zlepšujeme, objavujeme novú inšpiráciu a skvalitňujeme naše služby. Prezentujeme nielen úspešných, ale taktiež sa snažíme k úspechu priviesť lokálnych umelcov, športovcov, začínajúcich podnikateľov a ďalších skvelých ľudí. Berieme si zo slovenských médií len to najlepšie a snažíme sa to aplikovať novým, odlišným a kreatívnym spôsobom. Veríme v neobmedzenosť a to v každom smere.

Ako to tu vyzerá?

Nájdeš tu v pohode ľudí a príjemnú atmosféru s nezáväznou firemnou kultúrou. „Fancy office“ tu nehľadaj, momentálne komunikujeme prevažne online a využívame každú voľnú chvíľu na rozvoj, či už webu, článkov alebo manažmentu.

Koho hľadáme?

 • Najlepšie študentov, či už vysokých alebo stredných škôl. Môžeš u nás stážovať, robiť part time, freelance (čo len chceš) a čas ukáže. No vyžadujeme aspoň 4 – 5 hodiniek týždenne.
 • Si kreatívny, baví ťa písanie a chceš sa o svoje myšlienky podeliť aj s publikom. Si cieľavedomý, vytrvalý a orientovaný na výsledky.
 • (Takmer) 100% gramatika.
 • Nepretržite v online spojení a k dispozícii.
 • Orientuješ sa v súčasných trendoch, jednoducho tušíš čo dnes mladých ľudí napĺňa alebo za čím „pôjdu“ o pár rokov.
 • Ak sa vyskytne nejaká novinka, nemáš problém ju do pár desiatok minút vypustiť do sveta be3.sk.
 • Máš rád jedlo, hudbu, nové technológie a dobré knihy. Cestovanie, dizajn a zábava sú pre teba všetkým.
 • Chceš sa neustále zdokonalovať a prijímať nové poznatky, informácie, jednoducho ísť vpred za úspechom.
 • Vo vyhľadávači Google sa orientuješ lepšie ako u seba doma.
 • Angličtina pre teba nie je žiadnou výzvou. Samozrejme žiadne formálne texty alebo rozhovory, stačí ak porozumieš 😉

3 kroky (náplň práce)

 1. Neustála analýza trendov, noviniek, eventov a iných, pre mládež zaujímavých, tém.
 2. Písanie MEGA zaujímavých článkov.
 3. Milovať svoju prácu.

Požiadavky

Určite máš „plenty of“ skvelých nápadov, no čas od času budeme od teba vyžadovať aj pokrytie článkov na konkrétnu tému. Minimálny rozsah článkov je približne 450 slov. Každé slovo musí byť písané jazykom dostupným danej cieľovej skupine.

Vytrvalostný beh (ohodnotenie)

Na základe našej predošlej skúsenosti je pre nás maximálne dôležité zistiť, či sa zo strany uchádzača jedná o vážny záujem. Preto sme sa rozhodli, že každý kto má aspoň trochu rád písanie, musí u nás absolvovať 2-mesačné „trial“ obdobie, počas ktorého si odsledujeme tvoj zápal, nadšenie, vytrvalosť a samozrejme kvalitu písania. Potom nasleduje adekvátne ohodnotenie ($$$) na základe vopred stanovenej dohody.

Čo poslať?

Tak a teraz prichádza rad na teba. Stačí, ak dáš na papier (teda do wordu) nasledovné:

 • Krátke INFO o tebe – všetky tvoje záľuby, koníčky, skrátka čo ťa najlepšie vystihuje ako osobu (prípadné pracovné skúsenosti ).
 • Pošli nám 2 ukážkové články a 5 nápadov (stačí titulok) pre ďalšie články (vo formáte PDF).
 • Prečo práve ty a prečo my?

Tešíme sa na teba a budúcu spoluprácu s nádejným redaktorom 🙂 Všetky infošky o tebe, otázky a priložené dokumenty smeruj na: hello@be3.sk