Japonský umelec, Kei Mieno, vytvára hyperrealistické maľby, ktoré sú na nerozoznanie od fotografií. Inšpiruje sa svojou predstavivosťou a maľovaniu sa venuje už viac ako 10 rokov. Svojimi olejomaľbami však dokazuje, že patrí k tým najlepším na svete. 

33-ročný umelec, ktorý pochádza z z japonského mesta Hirošima, sa pred nedávnom rozhodol na sociálnej sieti Twitter uverejniť fotografiu svojho najnovšieho diela, ktoré zachytáva mladú ženu ležiacu v rieke. A ohlasy ľudí, ktorí pri pohľade na dielo stratili dych, nenechali na seba dlho čakať. Dielo je namaľované tak precízne, že si ho môžete ľahko zameniť s fotografiou. Až pri bližšom pohľade môžete zreteľne vidieť precíznu textúru maľby. Impozantným faktom je, že sa autor neinšpiroval žiadnou predlohou. Obraz ležiacej ženy v potoku si autor vytvoril v hlave. Aj to svedčí o jeho profesionalite a neskutočnom talente. Na sociálnej sieti Twitter zdieľalo príspevok doteraz vyše 50 tisíc ľudí a viac ako 130 tisíc ľudom sa príspevok páčil. 

Dielo zachytávajúc ležiacu mladú ženu v rieke však nie je jediným autorovým dielom, ktoré je na nerozoznanie od fotografie. Svetlo sveta uzreli aj tieto maľby.

zdroj: boredpanda.com

(Visited 169 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *