Donedávna sa všade písalo o tom, koľko veľa sú ľudia za novinku z dielne Apple ochotní zaplatiť. Ani nie 2 mesiace po predstavení nového iPhonu s označením X, uzrela svetlo sveta novinka kórejskej značky LG. Tá si pre zákazníkov pripravila limitovanú verziu za neuveriteľných 1 800€.

LG Signature Edition

Novinka, s označením LG Signature, patrí do novej edície značky, ktorá sa pýši exkluzivitou a nápaditosťou svetového dizajnu, ktorý je nevšedný a jedinečný. V tejto edícií vydala spoločnosť aj novú OLED televíziu, práčku, chladničku a čistič vzduchu. Všetky produkty edície pôsobia elegantným a drahým dojmom s nevšedným a luxusným dizajnom. A rovnako pôsobí aj nový smartfón.

Na prvý pohľad vyzerá limitovaná novinka rovnako, ako vlajková loď LG V30. Dokonca majú niektoré parametre rovnaké. Čo je však na novinke také špeciálne, že stojí o 1 000€ viac ako model V30, ktorý môžete v slovenských obchodoch kúpiť za nejakých 800€? Najväčším rozdielom je použitie materiálov. Novinka používa prémiový zirkón-keramický zadný kryt, ktorý je odolný voči škrabancom. Spoločnosť LG dokonca ponúka zákazníkom možnosť si na zadnú časť telefónu nechať vygravírovať svoje meno.

 

Vylepšenia sa dočkal aj hardware. Aj keď len čiastkovo. Pribudla väčšia pamäť RAM – až 6 GB a väčšie úložisko – 256GB. Naopak, zachovaný zostal procesor snapdragon 835, 6 palcový OLED displej či 3300 mAh batéria. Novinka ponúkataktiež 32-bitový Advanced Hi-Fi Quad DAC pre ten najlepší zážitok z hudby. Zabudnutá nezostala ani možnosť platby LG Pay či bezdrôtové nabíjanie Qi Charging. Zariadenie beží na systéme Android 8.0. Keďže pri tomto modeli spolupracovalo LG so známou spoločnosťou Bang&Olufsen, ktorá sa postarala aj o zvukové vyladenie zariadenia, v balení obdržíte aj káblové slúchadlá Bang&Olufsen a bezdrôtové slúchadlá LG H5.

Keďže ide o limitovanú edíciu, pravdepodobne môžete očakávať limitovaný počet kusov. Predaj sa už začal v Kórei, kde sa ich predáva len 300 kusov. Šťastlivý zákazníci si môžu vybrať medzi bielym a čiernym prevedením. Otázkou tak už len zostáva, či je tento telefón naozaj hodný svojej ceny.

(Visited 123 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *