Hermès je jednou z módnych značiek, u ktorých jednoducho nepostrehnete pravidelný príval nových produktov. Prečo? Hermès má na to jednoduchú odpoveď a tou je skrátka fakt, že súčasný klienti sú zameraní na módne doplnky vyhotovené v klasickom štýle. To je zároveň aj dôvod prečo sa striktne nesústredí len na súčasné trendy, ale drží na trhu aj produkty ”staré” niekoľko rokov. 

Novinky väčšinou tento módny butik odovdzuje z predchádzajúcich produktov s udržateľným ikonickým vzhľadom, kde pridanú hodnotu tvorí len zopár malých kozmetických úprav. Avšak teraz nás spoločnosť príjemne prekvapila novo uvedeným produktom, ktorým je taška Hermès 2002 predstavená spolu s kolekciou Resort 2018. Reč je tradične o taške so zaoblenými hranami, koženým ramienkom a uzatváraním, ktoré odzrkadľuje nezameniteľnú identitu značky. Celá ”zmeska” by mala vo výsledku predstavovať ideálnu kombináciu praktickosti, štýlu a samozrejme nádychu luxusu. 

Elegantné telo v sebe skrýva dve hlavné priehradky, pričom jedna je oddelená zníženou stredovou priehradkou a druhá obsahuje vnútorné bočné vrecko na zips. Táto taška bude preto vaším skvelým a hlavne štýlovým doplnkom nech ste už kdekoľvek. 

Aj Hermès je spoločnosť, ktorá síce kladie dôraz na tradície, avšak nepodceňuje ani samotnú potrebu inovovať. Práve preto tu nájdete nastaviteľný popruh, ktorý vie byť dostatočné dlhý aj na to, aby ste kabelku mohli nosiť nielen na pleci ale aj cez telo. Kabelka sa zároveň predáva v dvoch veľkostiach, pričom jej menší variant prichádza na trh hneď v troch farebných prevedeniach, zatiaľ čo väčší v dvoch. Veľmi špecifické je nielen jej vyhotovenie, no samozrejme aj cena. Tá sa totižto pohybuje v rozpätí 9 200 až 10 200 amerických dolárov.  To je suma, ktorú nemožno označiť za veľmi dostupnú. Aj keď budú niektorí z vás zrejme prekvapený, problémom nie je cenovka, ale jej dostupnosť, ktorej predchádza relatívne dlhá čakacia listina. 

(Visited 75 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *