Známy slovenský youtuber, ktorého môžete poznať hlavne z rádia či televízie, si začína podmaňovať slovenský youtube. Pod pseudonymom Sajfa, sa mu tak darí nie len na televíznych obrazovkách či v rádiách, ale aj s kamerou v ruke a za počítačom. Čo nedávno potvrdil aj sériou videí zo známej turistickej destinácie – Dubaja, kde tieto dni trávi dovolenkový čas so svojou manželkou, Veronikou.

More, slnko, prepychové hotely a luxus. Presne tak nám v novom videu približuje Sajfa oázu v púšti, Dubaj. Ako sám povedal, toto mesto je dôkazom toho, čo dokážu peniaze. Pred 30 rokmi bol Dubaj len púšť a dva paneláky. Dnes je z neho vychýrená luxusná turistická destinácia, v ktorej sa plnia sny.

Dôkazom je aj známy, umelo vytvorený, ostrov v tvare palmy, na ktorom sa nachádza množstvo luxusných hotelov a pláží. Práve v jednom z nich, s názvom Atlantis the Palm, sa ubytoval aj Sajfa. Jedná sa o 5 hviezdičkový luxusný hotel v typickom arabskom štýle. Aj keď si Sajfa s Veronikou vybrali krásnu izbu na 17. poschodí s očarujúcim výhľadom na more, vďaka delegátke, sa im podarilo dostať sa aj do prezidentského apartmánu, kde zvyčajne prebývajú členovia kráľovskej rodiny, štátnici či svetové hviezdy, a okrem iného aj známa americká celebrita, Kim Kardashian. Čo teda Sajfa ihneď využil, a ľahol si do postele, kde známa Kim prespáva. Z delegátky si následne vystrelil, že v nej objavilaj  aj vlas Kim. Samozrejme, nemôžeme zabudnúť dodať, že jedna noc v prezidentskom apartmáne vyjde na 27 000 dolárov. Nečudo tak, že si delegátka nemohla spomenúť na žiadneho prominentného Slováka, ktorý tam bol. Aj keď je pochopiteľné, že takéto informácie prezradiť nemohla.

Aj keď je Sajfa súčasťou youtubovej scény len od roku 2015, jeho videá patria k tým najkvalitnejším, aké na slovenskom youtube nájdete. Kvalitné snímky či zábery z drona dodávajú jeho vlogom niečo, čo vás zaručene vtiahne do deja, takže máte pocit, že ste ich súčasťou. Častokrát sa tak po ich zhliadnutí budete chcieť vydať na dané miesto a zažiť to isté na vlastnej koži.

Súčasťou spomínaného hotela Atlantis the Palm, je aj megalománske akvárium s morskou vodou a vyše 30 000 morskými živočíchmi, medzi ktorými nechýbajú ani raje či vyše dvojmetrový žralok. A nebol by to Sajfa, keby si v tomto akváriu nezašnorchloval, aj v prítomnosti už spomínaného žraloka.

Aj vďaka takýmto videám, sa Sajfov kanál rozrastá rýchlejšie a rýchlejšie, o čom svedčí aj počet odoberateľov, ktorých je aktuálne vyše 123 000. Úspech slávi aj Sajfová šou Level Lama, kde sú jeho hosťami známe slovenské celebrity, s ktorými hrá známe hry na hernej konzole.

(Visited 196 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *