Pýtaš sa, je možné si zarobiť peniaze na internete? Odpoveď znie, áno.

Mal si ten pocit kedy si si vravel, že potrebuješ peniaze? No, napriek tomu si sedel doma a pozeral si sa na svoj obľúbený seriál alebo film. Ten dráždivý pocit v tvojej mysli. Celý ten čas si myslel len na to. Nakoniec si sa aj tak nedokopal k nápadu a zostal si sedieť.

Najjednoduchšou cestou je asi brigáda. Na stránke Brigáda.sk sú zoznamy brigád po celom Slovensku. Nájdeš tam toho mnoho. A ak nie, skús sa jednoducho niekde prihovoriť. Prázdniny trvajú ešte dlho, a predsa lepšie ako ležať doma v posteli nie?

Ak si v niečom dobrý a chcel by si to ponúkať ostatným, skús stránku jaspravim.skNa tejto stránke môžeš ponúkať buď svoje služby alebo produkty. Služby od grafiky, programovania, preklady textov alebo výrobu oblečenia. Registrácia a pridanie inzerátu je bezplatné. Už len čakať na prvú zákazku.

Rád fotografuješ a tvoje fotografie vyzerajú výborne? Môžeš svoje fotografie prispievať do fotobánk. Ak sa ti zadarí, tvoje fotky môžu zarobiť nejakú sumu peňazí. Ide hlavne o to, že čím lepšie sú fotografie, tým viac si ich budú ľudia všímať. Väčšinou fotobanky ti z predajnej ceny zaplatia 15 až 20 %. Týmto spôsobom sa dá hlavne zarobiť ak ťa to baví. Je to beh na dlhú trať, kde ti to bude trvať dlhšie.

Rád píšeš vymýšľaš niečo nové? V tom prípade môžeš skúsiť stránku copywriting.cz . Na tejto stránke si bezplatne vytvoríš profil a môžeš hneď zarábať peniaze. Peniaze zarobíš tým, že budeš písať texty. Máš na výber rôzne kategórie. Môžeš písať o čom chceš a čo ti vyhovuje. Samozrejme existuje ešte kopa iných stránok. Stačí len hľadať.

zdroj: pixabay.com

Možno si si spomenul, že máš doma veci, ktoré nepoužívaš. Môžu to byť knihy, oblečenie alebo kryty na mobily. Jednoducho ich sfoť a pridaj na bazár. Môže ti pomôcť aj aplikácia letgo , ktorá funguje na tom istom princípe. Ak nie, môžeš skúsiť refreshermarket, kde ľudia najčastejšie ponúkajú na predaj oblečenie a topánky. A ak nie ešte je tu aj Facebook market. Predáš tam hocičo.

zdroj: pixabay.com

Tak nakoniec ti chcem popriať veľa šťastia v hľadaní práce.

(Visited 169 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *