Veľmi obľúbený dopravný a voľno časový prostriedok si žiada zmenu. Priestor na zlepšenia sa nájde v danej oblasti takmer vždy. Tento krát sa toho chytila práve spoločnosť Se­gway, ktorá pri­niesla svetu le­gen­dárny ho­ver­bo­ard. S príchodom leta sa tomu jednoducho nevyhneš, budú všade… A práve spoločnosť Segway prišla na alternatívu, ako sa môže táto populárna aktivita stať dostupnou pre každého. 

Korčule si nejaký ten krok vpred doslova vyžadovali, pretože vývoj po minulé roky takpovediac zaspal dobu. Už dlhé roky sa na jednoduchom princípe zvanom korčuľovanie takmer nič nezmenilo. Čo o ostatných oblastiach rozhodne nemožno tvrdiť. Doba elektrická je viditeľná takmer v každom odvetví, tak prečo si nespríjemniť aj túto aktivitu? Dnes sa už bežne stretávame s elektromobilmi, elektrickými bicyklami, skateboardami na štýl atraktívnych Boosted Boardov a podobne. 

Pričom hádam najpopulárnejšie sú práve elektrobicykle, tým ta elektrina proste sekne. A pozornému čitateľovi určite neuniklo akej oblasti by sa ten trhový deficit mohol prejaviť. Áno, správne… spoločnosť Segway, ktorá elektrinu doslova vyžaruje nám už v krátkej dobe predstaví vôbec prvé elektrické korčule na svete. 

Novinka s názvom Segway Drift W1 by mala pozostávať z tých najmodernejších technológií. Samozrejmosťou je vyladený gyroskop, odolné materiály a ešte omnoho viac. No estetickú podobu s klasickým prevedením tu veľmi nehľadajte. Základ tvorí jedno široké koliesko pričom jazdec nemusí strácať čas so zložitým obúvaním sa, ale naopak postačí, ak sa na ne jednoducho postaví. Zárukou istoty je po­gu­mo­vaná plocha. 

Dátum uvedenia nie je bohužiaľ známy, tým pádom ani ich cena. Predbežní záujemcovia si tak musia počkať veľ­trh IFA. Už teraz sa nemôžeme dočkať! 

(Visited 103 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *