Nový rok bude plný skvelých zážitkov, nezabudnuteľných chvíľ, nových príležitostí, lásky a šťastia. Bude to váš rok. No poznáte ten pocit, keď sa všetky tieto predstavy rozplynú hneď pár dní po začiatku januára? A váš nový rok je rovnako „zlý“ ako všetky predchádzajúce?

Môžete plakať do vankúša, alebo to môžete konečne zmeniť. Nový rok môže byť naozaj skvelý dôvod na nový štart. A ak chcete zažiť ten najlepší a najkrajší rok, aký ste kedy zažili, potom je ten správny čas na to, aby ste sa vzdali týchto 11 vecí.

#1 Toxických ľudí

Nemôžete začať nanovo so starými ľuďmi. Ak chcete, aby bol nový rok naozaj taký skvelý, potom sa musíte obklopovať len tými najlepšími ľuďmi, ktorí vás posúvajú smerom hore. Takže, najvyšší čas vyhnať všetkých toxických ľudí z vášho života preč. Raz a navždy.

#2 Zlých návykov z predchádzajúceho roku

Je čas dať zbohom všetkým zlým návykom, ktoré si so sebou ťaháte rok čo rok. Ak ste si to ešte neuvedomili, tak toto je pravda: sťahujú vás smerom dole a vôbec neprispievajú k vášmu dobru. Takže, urobte niečo pre seba a všetkého zlého sa zbavte, alebo to nahraďte dobrým.

#3 Prokrastinácie

Prokrastinácia je obrovský nepriateľ nás všetkých a zabila pravdepodobne viac snov, než čokoľvek iné. Je veľmi jednoduché jej podľahnúť, ale verím tomu, že ste silný a tento krát odoláte. Tento rok jej nedáte žiadnu šancu a konečne budete žiť život naplno – tak, ako ste vždy chceli.

zdroj: unsplash.com

#4 Negatívnych myšlienok

Musíte sa vzdať, nie len negatívnych ľudí a návykov, ale rovnako tak aj negatívnych myšlienok. Bez toho to nepôjde. Konečne je čas začať myslieť pozitívne a vo veľkom. Konečne je čas prestať sa báť a otvoriť dvere šťastiu, nech príde aj do vášho života.

#5 Sebapodceňovania

Úprimne, koľko krát ste niečo neurobili len kvôli tomu, že ste sa podcenili? Pamätajte si, že ste schopný všetkého. Všetkého, čo si len zaumienite. Tak prestaňte podrážať nohy sebe samému a prestaňte si o sebe myslieť to najhoršie. Dokážete to!

#6 Neustáleho klamania samého seba

Ak nebudete k sebe úprimný, tak kto? Nemá význam klamať samého seba, nemá význam nedôverovať si. Vždy, vždy, vždy musíte byť k sebe úprimný. Uvidíte, aký obrovský rozdiel to urobí vo vašom živote.

#7 Ohovárania a škaredých slov

Je tu nový rok, takže je čas vzdať sa aj všetkých klebiet, ohovárania a škaredých slov. Čo tak všetok ten negativizmus nahradiť niečím krajším? Čo keby ste namiesto ohovárania skúsili na druhom nájsť niečo krásne a pochváliť to? Čo tak rozdávať viac komplimentov?

#8 Pochybovania

Už bolo dosť strachu a pochýb. Už bolo dosť váhania. Je načase sa jednoducho zobrať a skočiť. Nepremýšľať, čo by ste stalo, keby…Niekedy jednoducho musíte zobrať kúsok viery do hrsti a pustiť sa do veľkých vecí.

zdroj: unsplash.com

#9 Lenivosti

Určite by ste vyliezli aj na najvyšší vrch sveta, ale nie teraz, však? Teraz si radšej pozriete nejaký seriál, a možno potom. Vedzte ale, že takýmto prístupom sa ďaleko nedostanete. Ak si chcete tento rok plniť svoje sny, potom je načase odsunúť lenivosť bokom. Sny nevedia, či sa vám chce, alebo nie, sny čakajú iba na to, kým si ich splníte.

#10 Žiarlivosti

Áno, sú ľudia, ktorí majú jednoducho krajšiu postavu než vy. Majú to auto, o ktorom snívate. Cestujú do najdrahších destinácii. Áno, to všetko je pravda. A čím skôr to pochopíte, tým lepšie. Vaším poslaním nie je sa porovnávať s ostatnými. Tak prestaňte žiarliť a namiesto toho si choďte za vlastným cieľom.

#11 Aktivít, ktoré vám nepomáhajú rásť

Vo svojom živote určite praktizujete mnoho vecí, ktoré vám však vôbec nepomáhajú rásť. Nepridávajú žiadne hodnoty do vášho života. Napravte to. Robte viac toho, čo vás rozvíja, čo vám pomáha byť lepším. Uvidíte, aký kolosálny dopad to bude mať.

Nakoniec nám nezostáva nič iné, než zaželať vám krásny a hlavne úspešný nový rok. Ak sa budete riadiť týmito radami a konečne začnete pracovať na tom, čo ste vždy chceli dosiahnuť, potom nie je možné, aby sa vám to nesplnilo.

(Visited 265 times, 1 visits today)

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *